Vrije basisschool Bolderberg: verdiende cultuursteun voor onze school

Vrije basisschool Bolderberg: verdiende cultuursteun voor onze school

09/02/2020

Cultuursteun voor school Bolderberg en De Schans.

21 Limburgse scholen krijgen van Vlaams minister van Onderwijs Ben Weyts financiële steun voor meer cultuur in de klas. Zo kunnen leerkrachten samen met kunstenaars creatieve projecten organiseren. “Niet elke leerling gaat met de ouders naar de bib of het theater, dus halen we cultuur naar de klas”, zo luidt de redenering van de minister. In Heusden-Zolder krijgen twee scholen subsidies: de Vrije Basisschool in Bolderberg voor het project 'De toverkist van Merlijn'.

Proficiat voor het mooie werk van directrice Annette Palmers en haar lesgevend team. En de kinderen natuurlijk.

info Annette Palmers