DRINGENDE VRAAG VAN ONZE ZORGVERLENERS

DRINGENDE VRAAG VAN ONZE ZORGVERLENERS

19/03/2020

Beste mensen, handelaars, zelsfstandigen, ondernemers van Bolderberg. Ons lokaal bestuur van H-Z doet volgende oproep: DRINGEND !

Onze gemeente staat gekend om haar geëngageerd en actief bedrijfsleven.  Afgelopen week zagen we daar meer dan ooit sterke voorbeelden van.  We merken dat tal van bedrijven willen helpen waar mogelijk.  Uiteraard grijpen we als lokaal bestuur elke kans met beide handen. Momenteel zijn we op zoek naar extra materiaal om onze zorgverleners te ondersteunen.

Hieronder een overzicht van materialen waar dringend nood aan is:

 • Mondmaskers
  • Type FFP2
  • Type FFP3
  • Gewone chirurgische maskers
 • Beschermingspakken
  • Deze moeten minimaal voldoen aan de Europese veiligheidsnorm EN14126
  • Wegwerp-overalls of wegwerpschorten met lange mouwen
 • Veiligheidsbrillen
  • Standaard beschermingsbrillen voldoen.

Iedereen die ons kan verderhelpen met bovenstaand materiaal, kan elke maandag, woensdag en vrijdag terecht aan het Rode Kruis (Rode Kruisstraat 1 - Heusden-Zolder), telkens van 17 tot 19 uur. Onze vrijwilligers van het Rode Kruis staan klaar om zowel grote als kleine levering te ontvangen.

Bedankt voor jullie medewerking!

Deel solidariteit, geen corona!

Je mag deze binnenbrengen of afleveren bij mij thuis, Ludo Steemans voorzitter dorpsraad, Averbodeshof 19 in Bolderberg (naast Marcel Gijbels). Daarna spreek ik met het bestuur af hoe deze opgehaald of weggebracht worden.

info lokaal bestuur H-Z