vrije basisschool Bolderberg: 5de en 6de leerjaar bezoeken Gesves en visa versa

vrije basisschool Bolderberg: 5de en 6de leerjaar bezoeken Gesves en visa versa

12/02/2020

Zoals ieder jaar verbroederen de scholen van Gesves en Bolderberg, en brengen de 5de en 6de leerjaren afwisselend een bezoek aan de respektievelijke dorpen en scholen. Dit jaar, vrijdag 27 maart, gaan onze leerlingen hun franstalige vrienden bezoeken in de gemeente Gesves. Tijdens dit bezoek is het de bedoeling dat onze kinderen hun frans gebruiken en oefenen tov. hun kameraden ginder. En mogelijk blijven er enkelen overnachten en worden die zaterdag opgehaald door hun ouders.

Gesves is een Waalse gemeente, gelegen zuidoostelijk tov. de stad Namen. Telt iets meer dan 7000 inwoners en ligt op een hoogte van 266 meter. Er zijn enkele bezienswaardigheden zoals grotten, kastelen.

En de leerlingen van de 5de en 6de leerjaren Gesves komen op vrijdag 24 april 2020 hun kameraden en school in Bolderberg bezoeken, en oefenen dan hun Nederlands... Onze school stippelt dan enkele activiteiten uit.

De redactie bolderberg.be

LS