Jeugd van Bolderberg: voor het nieuw te bouwen skatepark, wat wil je erin hebben ?

Jeugd van Bolderberg: voor het nieuw te bouwen skatepark, wat wil je erin hebben ?

02/02/2020
Oproep gemeente H-Z.
Kom en laat het ons weten ...

Op de site van Vrijheid Zolder staan heel wat plannen op stapel. Zo wil Team Sport onder andere werk maken van een skatepark. Om dit project gericht aan te pakken doen onze collega’s een warme oproep naar alle skaters en boarders in onze gemeente. Hoe wil jij dat het skatepark eruitziet? Welke trick wil je er zeker kunnen oefenen? Stel je kandidaat door in te schrijven via onze gemeentelijke website. Op woensdag 26 februari om 18 uur steken we, in de kantine van Rugbyclub9 op Vrijheid, de koppen samen en maken we een eerste inventaris voor het park. Het doel is een park waar skaters, boarders, inliners en steppers zich thuis voelen, maar ook een plek voor puur amusement of het meer professionele werk.

Schrijf je online in

info Gemeente H-Z

de redactie bolderberg.be

LS