Opgelet tijdens de donkere dagen.

Opgelet tijdens de donkere dagen.

06/11/2018

Het uur is verzet naar het winteruur. De dagen zijn een stuk korter en zullen nog korter worden. De donkere nachten worden dan weer langer. Dit is de ideale periode voor mensen met slechte bedoelingen. Wij kunnen hier met zijn allen iets aan doen.

Kijk mee uit naar verdachte personen, voertuigen en meld je bevindingen eerst aan de politie om dit nadien in de WhatsApp groep van je kerkdorp te plaatsen. Op die manier zijn je buren ook verwittigd en kunnen zij ook mee uitkijken en melden.

De politie neemt deze meldingen zeer ernstig en laat ons weten dat elke melding serieus genomen zal worden. Zij ondersteunen dan ook de BIN groepen van Heusden-Zolder.

Ook de gemeente Heusden-Zolder steunt dit initiatief. Zo kan je aan de invalswegen van onze gemeente de borden zien hangen.

Inwoners van Bolderberg die lid zijn van de BIN groep kunnen een sticker verkrijgen voor op hun brievenbus, weliswaar zolang de voorraad strekt. Hiervoor doen zij een mail naar bin@bolderberg.be.

Ook jij kan lid worden van de BIN van Bolderberg of Viversel als je er woont. Doe hiervoor een mail naar bin@bolderberg.be of naar binviversel@bolderberg.be met de vermelding van je naam, adres en gsm nummer. Meer info kan je vinden op https://www.bolderberg.be/nl/dorp/bin-bolderberg

Het uur is verzet naar het winteruur. De dagen zijn een stuk korter en zullen nog korter worden. De donkere nachten worden dan weer langer. Dit is de ideale periode voor mensen met slechte bedoelingen. Wij kunnen hier met zijn allen iets aan doen.

Kijk mee uit naar verdachte personen, voertuigen en meld je bevindingen eerst aan de politie om dit nadien in de WhatsApp groep van je kerkdorp te plaatsen. Op die manier zijn je buren ook verwittigd en kunnen zij ook mee uitkijken en melden.

De politie neemt deze meldingen zeer ernstig en laat ons weten dat elke melding serieus genomen zal worden. Zij ondersteunen dan ook de BIN groepen van Heusden-Zolder.

Ook de gemeente Heusden-Zolder steunt dit initiatief. Zo kan je aan de invalswegen van onze gemeente de borden zien hangen.

Inwoners van Bolderberg die lid zijn van de BIN groep kunnen een sticker verkrijgen voor op hun brievenbus, weliswaar zolang de voorraad strekt. Hiervoor doen zij een mail naar bin@bolderberg.be.

Ook jij kan lid worden van de BIN van Bolderberg of Viversel als je er woont. Doe hiervoor een mail naar bin@bolderberg.be of naar binviversel@bolderberg.be met de vermelding van je naam, adres en gsm nummer. Meer info kan je vinden op https://www.bolderberg.be/nl/dorp/bin-bolderberg