Eetdag Witte Zaal

Eetdag Witte Zaal

09/11/2021

Dat de bevolking van Bolderberg erg voorzichtig is, zien we aan de bestellingen van de Eetdag ten voordele van onze Witte Zaal op 21 november 2021. Alhoewel de zaal vrij groot is en er toch gemakkelijk een 150 mensen coronaveilig kunnen plaats nemen en dit zowel in de middagsessie als in de avondsessie, verkiezen de meesten toch om hun bijdrage te doen via het afhalen van hun bestelling. Het is dan ook zeer lovenswaardig dat de Bolderbergenaar zijn/haar Witte Zaal blijft steunen. Zo kunnen er voor onze verenigingen en voor onze schoolkinderen activiteiten blijven doorgaan. Wil jij ook dat je kinderen en kleinkinderen nog steeds gebruik kunnen maken van onze Witte Zaal? Steun de Witte Zaal door het formulier op deze link in te vullen en binnen te brengen bij één van de drie personen op het formulier.

Dat de bevolking van Bolderberg erg voorzichtig is, zien we aan de bestellingen van de Eetdag ten voordele van onze Witte Zaal op 21 november 2021. Alhoewel de zaal vrij groot is en er toch gemakkelijk een 150 mensen coronaveilig kunnen plaats nemen en dit zowel in de middagsessie als in de avondsessie, verkiezen de meesten toch om hun bijdrage te doen via het afhalen van hun bestelling. Het is dan ook zeer lovenswaardig dat de Bolderbergenaar zijn/haar Witte Zaal blijft steunen. Zo kunnen er voor onze verenigingen en voor onze schoolkinderen activiteiten blijven doorgaan. Wil jij ook dat je kinderen en kleinkinderen nog steeds gebruik kunnen maken van onze Witte Zaal? Steun de Witte Zaal door het formulier op deze link in te vullen en binnen te brengen bij één van de drie personen op het formulier.