Wat met de toekomst van onze kerk ?

Wat met de toekomst van onze kerk ?

06/07/2021

Heusden-Zolder werkt samen met de kerkbesturen en de pastorale teams aan een toekomstvisie voor de acht kerkgebouwen op ons grondgebied. In dit kerkenbeleidsplan bestuderen we of de aanwezige infrastructuur naast erediensten ook geschikt is voor bijkomende of extra initiatieven. Om tot een gedragen plan van aanpak te komen, organiseerden we eind 2020 een online enquête voor onze inwoners, en hebben we als dorpsraad gezorgd dat alle inwoners inspraak konden hebben via een papieren enqueteformulier dat we in elke brievenbus van Bolderberg gedeponeerd hebben. Deze resultaten hebben we gebundeld doorgegeven aan de verantwoordelijke van de werkgroep.

De resultaten van de ruim 800 inzendingen stelt de gemeente aan je voor tijdens een visie-dag op zondag 29 augustus. Je maakt doorlopend in onze 8 verschillende kerken kennis met de verschillende voorstellen. Bovendien kan je er je mening over elk initiatief kwijt. Bepaal samen met ons de toekomst van jouw kerk!

info lokaal bestuur H-Z

de redactie bolderberg.be  LS