K. Bolderberg FC: sportieve staf wordt versterkt

K. Bolderberg FC: sportieve staf wordt versterkt

26/04/2021

Vanuit onze voetbalvereniging volgend nieuws: 

⚽️🔴⚪️ Gary Colling komt de Sportieve staf  van FC BOLDERBERG versterken!!! Hij heeft een enorme ervaring als voetballer en wil de toekomst van onze ambitieuze club mee helpen uitbouwen. Hij speelde als speler voor KSK Beveren, KFC Tielen, KFC Schoten en KFC Diest.
Voorzitter Ronny Jooken en de rest van het clubbestuur heten hem welkom in onze familiale club🔴⚪️⚽️

Verdere nieuwsjes vanuit onze Club ⚪️K.BOLDERBERG FC🔴⚪️...

1 >>> Wij zijn momenteel bezig aan de uitbouw van onze jeugdwerking (jeugd= de TOEKOMST!!! Er is nog plaats en is iedereen welkom om in te schrijven.

2 >>>Uitbouw voor een betere accomodatie willen wij in de toekomst (momenteel nemen we door plaatsgebrek gebruik van de kunstgrasvelden in Zolder enkel om te trainen). We hadden dit liever anders gezien en uitgebouwd in ons dorp...

3 >>> Ambitie van de club is enorm maar zeker in deze tijden is vooral belangrijk te kunnen overleven en financieel gezond te blijven met dank aan onze huidige sponsors/vrijwilligers 🔴⚪️

 

Info Sven S' Jongers

de redactie Bolderberg.be  LS